Tandartsen Lede
Naam Adres Gemeente Telefoon/ GSM E-mail
Beckers Tom Kasteeldreef 17 9340 Lede 053/81 08 17
Blontrock Wim Heiplasweg 31 9340 Lede 0489/24 00 02
Blontrock Wim Reymeersstraat 13 a 9340 Lede 053/76 21 12
De Cremer Patrick Ronkenburgstraat 16 9340 Lede 053/80 63 92 patrick.de.cremer@tandarts.be
De Smet Geertrui Schildekensstraat 83 9340 Smetlede 09/369 57 85 geertrui.de.smet@tandarts.be
De Smet Geertrui Bredestraat 69 9340 Wanzele 09/369 57 85 geertrui.de.smet@tandarts.be
De Vooght Sandra Ronkenburgstraat 16 9340 Lede 053/80 63 92 sandra.de.vooght@tandarts.be
De Vulder Guy Kasteeldreef 1 9340 Lede 053/80 08 97
Dierckxsens Frederic Oordegemkouter 21 9340 Oordegem 09/366 59 49
Eeckhaut Alfons Nieuwstraat 25 9340 Lede 053/80 77 67
Eeckhaut Koen Nieuwstraat 25 9340 Lede 053/80 77 67 koen.eeckhaut@tandarts.be
Janssens Elke Grote Steenweg 169 9340 Oordegem 09/365 06 37
Ponetchi Emanuela-Narcisa Grote Steenweg 169 9340 Oordegem 09/365 06 37 emanuela_narcisa.ponetchi@tandarts.be
Ponetchi Emanuela-Narcisa Grote Steenweg 73 A 9340 Oordegem 09/369 08 48 emanuela_narcisa.ponetchi@tandarts.be
Schotsaert Lieve Markizaatstraat 45 9340 Lede 053/80 30 00 lieve.schotsaert@tandarts.be
Van Cromphaut Chris Nieuwstraat 6 9340 Lede 053/80 45 76 chris.van.cromphaut@tandarts.be
Van Der Linden Jean-Marie Speurtstraat 45 9340 Oordegem 09/369 74 38 jean-marie.van.der.linden@tandarts.be
Vandeputte Benedicte Nieuwstraat 81 9340 Lede 053/80 34 24 benedicte.vandeputte@tandarts.be





De wachtdienst Algemeen Tandarts is telefonisch bereikbaar op 0903/399 69 op zaterdag, zon- en feestdagen tussen 9u en 18u.